POLECAMYPOLECAMY

Kredyt lub Pożyczka? Nawet do 150 000

Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat.
Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Do 30 000 zł kredyt udzielany bez zgody współmałżonka.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

POLECAMYPOLECAMY

Provident
Pożyczka bez BIK

  • Szybka decyzja bez zbędnych formalności
  • Pożyczka także dla osób o gorszej historii kredytowej

Pożyczki w kredito24

Wnioskując o pożyczkę w kredito24, możemy wnioskować o 2 000 złotych. Warto podkreślić Kredito.pl proponuje dłuższy okres kredytowania niż inne firmy. Okres spłaty w kredito24 wynosi 45 dni. Jeśli pożyczkobiorca w określonym czasie nie może spłacić pożyczki, po konsultacjach z firmą, czas ten można wydłużyć. Z szybkie pożyczki może skorzystać każdy.

Wystarczy, że jest się pełnoletnim obywatelem naszego kraju, posiada się dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto bankowe. Nie są wymagane w tym wypadku zaświadczenia o zarobkach, ani także inne zapewnienia. Kredito postępuje bardzo odpowiedzialnie, więc aby jej użytkownicy nie wpadli w „spiralę zadłużenia”, ponowną pożyczkę mogą zaciągnąć dopiero 7 dni od spłaty wcześniejszego zadłużenia.

Rozpatrzenie wniosku

Decyzję o potwierdzaniu pożyczki dostaniesz w ciągu paru minut. W bieżącej chwili kredito24 proponuje najlepsza pożyczkę na rynku produktów parabankowych.

Szybka Pożyczka

Potrzebujesz pozyczki na chwilę?
Skorzystaj z promocyjnej oferty na kredytmd.pl. Pożyczka do 30000 zł, minimum formalności, pieniądze na Twoim koncie w 15 minut.

Wypełnij wniosek
Szukaj
Kategorie

KWOTA

Ile rat:POPULARNE TAGI

Pożyczka na oświadczenie

Nie musisz dokumentować nam swoich zarobków, ujawniać umowę o pracę. Wystarczy nam Twoje oświadczenie o tym, ile miesięcznie zarabiasz. Nie istotne czy pracujesz na umowę o dzieło czy zlecenie.

Ograniczona procedura udzielania pożyczek o wiele upraszcza całą operację.Decyzję o wielkości przyznanej pożyczki na oświadczenie uzyskasz w parę chwil! Wejdź na kredytmd.pl i złóż wniosek.

Archiwa